UA

UA

Про нас

Chernivtsi City Guide – Гід вашого відпочинку у Чернівцях. Перший туристичний онлайт путівник

З питань співробітництва пишіть на e-mail: moc.liamg%40vcediugytic

Chernivtsi City Guide – Гід вашого відпочинку у Чернівцях – сайт про відпочинок та розваги у місті, створений та розвивається з єдиною метою – надати Вам можливість отримати повну, об'єктивну та корисну інформацію про заклади пов'язані з відпочинком та розвагами у Чернівцях.Ми хотіли створити найкращий путівник та легкий сервіс для отримання потрібної інформації. Ми бачимо нашу місію у форуванні докладного, ілюстрованого інтернет-каталогу про розваги та відпочинок у Чернівцях, оновлення якого відбувається постійно.
Ми хочемо допомогти відвідувачам організувати своє дозвілля, повідомити все про культурне життя міста, познайомитись з тими місцями, де можна провести свій вільний час із задоволенням.Перед візитом до Чернівців на сайті Ви можете здійснити віртуальну подорож містом, ознайомитись з архітектурною та культурною спадщиною.Дізнатися як дістатися до Чернівців подивитися розклад руху поїздів, автобусів та літаків.
Вибрати де зупинитися та заздалегідь забронювати номери. Знайти де можна смачно поїсти, як розважитись, відпочити та провести вільний час. Замовити екскурсії або різні подорожі Чернівцями, Буковинським краєм та Карпатами.
Також на сайті представлена інформація про найцікавіші події Чернівців.
Інформація подається двама мовами.Редакція сайту відкрита для співпраці. Ми з радістю розглянемо пропозиції щодо опублікування тематичних статей про заклади та заходи у нашому місті, рецензії на фільми, спектаклі, концерти.
Також ми відкриті бізнес-ініціативам. Якщо в листі вказано зворотну адресу, протягом двох днів ви отримаєте відповідь. Якщо відповіді не отримали – варто повторити листа.