UA

UA

Заклад затишний, тут приємно знаходитись завдяки ненав'язливому освітленню та цікавому інтер'єру. Обслуговування на висоті, офіціанти дуже привітні. Кухня смачна, страви виглядають естетично. Всі замовлення подавали досить швидко, а цінова політика дуже навіть адекватна. Рекомендую.

Наталья И

Салон грузинської кухні «Джорджина»

Грузія ближча, ніж здається

Салон грузинської кухні «Джорджина» Джорджина – це атмосферна квартира дама, яка переїхала до Чернівців із мальовничою Грузією молодою дівчиною ще у 70-х роках минулого століття та нещодавно на цьому місці відкрила салон. Цей куточок у самому серці міста на Барській вулиці поєднує в собі місце зі смачною їжею та художнім центром.

Таким чином Джорджина розповідає історію про свою країну, її кухню, традиції та звичаї, волелюбний і гостинний народ. Джорджина готує хачапурі та хліб у справжній дров'яній печі на очах у своїх гостей. Хінкалі щедро присмачують кінзою та сванською сіллю.

А тархун готує такий, як у найвіддаленіших гірських районах – лише зі свіжозірваною ароматною зеленню та соковитих лимонів. «Грузія ближча, ніж здається!». І ти маєш можливість у цьому переконатись!

Адреса

Чернівці, вулиця Кобилянської, 23

Телефон

+380502311123