UA

UA

Це чудове місце для швидкого перекусу! Персонал тут надзвичайно привітний і завжди готовий допомогти та порадити...

Юлія

Ozzy Fast-Food

OZZY – фаст-фуд у центрі Чернівців, де можна смачно, якісно і недорого поїсти.

Ба більше – є можливість взяти їжу з собою навіть вночі. Родзинка, унікальність, новаторство – називайте як хочете, але фірмова кава «Starbucks» в Чернівцях є також заслугою фаст-фуду OZZY.

Ціни не кусаються. Навіть не покусують. Бургери коштують від 10 до 25 грн, роли – 17-20 грн, снеки – 15-22, картопля фрі – 10-15, є навіть салати: Грецький та Цезар. Меню (бургер, картопля, кола) можна взяти за 30-35 грн. Для тих, хто поїсти у Чернівцях любить солодко – асортимент десертів: коктейлі, ріжок, оззі сан, фінгер, мафін, макарун, донатс, макфлурі. І все це від 9 до 18 гривень. Кава «Starbucks» в OZZY має чотири позиції: американо, американо з молоком, лате, капучино у маленькому, стандартному та великому розмірах. Коштує від 14 до 22 грн. Є і холодні напої, серед яких популярністю користується мохіто. Отак середній чек однієї людини цілком вміщується в півсотні.

OZZY – не просто фаст-фуд у Чернівцях. Це вже бренд, тренд міста, над яким добре постаралися власники. Навіть самі працювали у фаст-фудах типу «McDonald’s» (про це неодноразово згадували у різних інтерв’ю). Технології приготування, тьма правил щодо гігієни працівників (графіки миття рук уважні відвідувачі самі бачать), повага до свого клієнта і так тепер швидке харчування у Чернівцях змінюється. Воно більше не викликає ніяких негативних асоціацій і підозр в інгредієнтах. Тільки ситність та гарний настрій. Як би там не було, та OZZY у Чернівцях створив культуру вуличної їжі.

Адреса

Чернівці, вул. Університетська, 7а вул. Небесної сотні, 14а

Телефон

+380 66 738 69 15