UA

UA

Дуже раджу це місце, якщо ви як і я, вперше в Чернівцях. Круті інтер'єр та атмосфера. А яка смачна кухня!
Файний та затишний заклад.
💙💛

amaDai3y

Панська Гуральня

Панський ресторан на Панській вулиці. Традиції, історія та автентичність поєдналися, задля створення.

Ми запрошуємо Вас здійснити унікальну кулінарну подорож буковинським краєм, відвідавши «панські винокурні». Прийшовши сюди раз, ти неодмінно знову повернешся. На гостей міста та мешканців Чернівців чекають магія смаку, неймовірна атмосфера, яку створюють танцюючі офіціанти, артистичний Гуральник Штефан, неповторний інтер'єр, відтворює епоху минулого та сувенірна крамниця – все це у поєднанні найкращих традицій української, єврейської та румунської кухні.

Барська Гуральня - один із найколоритніших та найпопулярніших ресторанів у нашому місті. Народні традиції, смачні страви, настоянки та наливанки власного виробництва – все це створює цікавий мікс сучасності та духу історії. Особливістю цього закладу є широкий асортимент настоянок та наливанок у меню бару.

Цей заклад ідеальний для романтичних зустрічей, ділових бесід та галасливих компаній, для святкування будь-яких заходів.

Тут і відчути смак Буковини можна і душу розігріти славними напоями від ґуральника, і поринути у мотиви української пісні.

І особливо туристам подобається сувенірна лавка – це те місце, де можна отримати на згадку частинку яскравого міста, гарячий настрій від Гуральник та запашний смак Буковинського краю.

Тут кожен можете придбати для себе сувеніри, в які вкладено душу справжнього народного умільця, історію нашого краю та традиції народних ремесел. Будь-який сувенір з нашого магазину допоможе вам зберегти приємні моменти про події та подорожі.

Ресторан «панські винокурні»
працює по понеділках з 11:00 год до 2:00 год,
з вівторка по неділю з 8:00 год до 2:00 год

Сувенірна крамниця «панські винокурні»
працює по понеділках з 11:00 год до 22:00 год,
з вівторка до неділі з 10:00 до 22:00.

Адреса

Чернівці, вул. О. Кобилянської, 5

Телефон

+380 (50) 473 35 55