UA

UA

Ціни: від 2200 грн

Готельно-ресторанний комплекс «AllureInn»

AllureInn hotel • restaurant • spa

«AllureInn» – це єдиний у Чернівцях готель, розташований у самому серці історичної частини, де й досі присутній дух романтизму і богемна атмосфера старовинного міста. Готель є прекрасним місцем для відпочинку після прогулянки чи зустрічі з діловими партнерами.

Знаходиться «AllureInn» у стародавньому відреставрованому австрійському будинку історичної частини міста. Це прекрасне місце для того, щоб зануритись в історію, культуру та розваги, які пропонують Чернівці.

Лише 1 хвилина ходьби від Центральної площі, 3 хвилини від славнозвісної пішохідної вул. О. Кобилянської, 5 хвилин від музично-драматичного театру, 10 хвилини від колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації та 15 хвилин від площі Турецької криниці чи Центрального парку. Незалежно від того, що саме Ви хочете відвідати у Чернівцях – все знаходиться одразу біля готелю «AllureInn». Навіть славнозвісну мелодію «Марічки», яку виграє на трубі сурмач у буковинському народному вбранні на балконі башти міської Ратуші щодня рівно о 12-ій, можна почути перебуваючи на території комплексу.

В готелі «AllureInn» гармонійно поєднуються вишуканість сучасної класики з функціональністю і ультрасучасним комфортом, створеним новими технологіями.
Висококласний сервіс та істинно буковинська гостинність створені для найвимогливіших клієнтів, які збираються на відпочинок або в ділову поїздку.

Екстер’єр готелю нагадує кінець XIX – початок XX ст. З перших хвилин перебування в холі готелю Вас зачарує класичний стиль інтер’єру, що в поєднанні з мармуровим оздобленням, підкреслює елегантність нашого комплексу.

Послуги в готелі

Бар, Інтернет, Оздоровлення, Автостоянка, Пральня, Ресторан, Обслуговування номерів, Термінал для оплати карткою, Оздоровчий спа-центр, Басейн для сауни, Фінська сауна, Хамам, Електрогенератор
Кількість номерів у готелі: 30

Адреса

Чернівці, Центральна площа, 6

Телефон

+38 (099) 500 08 22