UA

UA

Ціни: від 400 грн

Yard Hostel & Coffee

Це найпривітніший хостел у центрі Чернівців!

Хостел Yard and Coffee Shop розташований на головній пішохідній вулиці, в 5 хвилинах ходьби від філармонії в чарівному місті Чернівці. До послуг гостей хостела безкоштовний Wi-Fi, повністю обладнана кухня та кавоварка.
У номері пропонується розміщення в світлих окремих і загальних кімнатах з лампами для чтення. Інтер'єр кімнат оформлений за допомогою настінної росписи.
В розпорядженні гостей хостелу є загальна кухня, де можна приготувати страви на свій смак. Окрім цього, у кількох хвилинах ходьби від хостела можна відвідати різні кафе та ресторани.
Yard- це більше ніж просто хостел. Це філософія скандинавського стилю життя, це якість, зручність та ергономіка. Любов і увага до деталей, це розуміння і піклування про кожного клієнта.Simplicity is the key- наша філософія. Ключ до щастя знаходиться в простих речах, чи то ранок суботи в іншому місті, чи то ключ до твоєї кімнати в хостелі.
До користування наших гостей також є власна кав’ярня, де зручно проводити час або працювати. Щоб наші гості змогли максимально розслабитись, ми спроектували наші кімнати згідно європейських стандартів, де навіть в кімнатах загального розміщення, ви маєте індивідуальний простір для відпочинку.
Наш персонал піклується про гостей 24/7, що змушує повертатись до нас знову і знову.

Адреса

м. Чернівці,
вул. О. Кобилянської, 10

Телефон

+380 (95) 7007776