UA

UA

Чудова локація! Дуже радію, що за довгий час все-таки дане місце відродилось. Всередині гарний, просторий та доглянутий кінозал. На сьогоднішній день тут проходять різні кінопокази, виставки та цікаві творчі вечори! Рекомендую всім слідкувати за подіями, що тут проходять!

Ілля Кузик

Культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука 

Натисни кнопку рестарт своєї кіносвідомості �

Відкрийте для себе скарбницю мистецтва: Культурно-мистецький центр імені Івана МиколайчукаЦе осередок творчості та натхнення – Культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука. Цей заклад розкриває двері до світу мистецтва, де кожен знайде щось для себе, незалежно від віку та вподобань.
● Калейдоскоп подій: концерти та вистави, виставки та майстер-класи, літературні вечори та фестивалі – тут вирує життя, даруючи глядачам незабутні емоції.● Мистецтво для всіх: центр пропонує широкий спектр заходів, що задовольнять будь-які смаки. Від класичної музики до сучасного танцю, від живопису до театру – тут кожен знайде джерело натхнення.● Скарбниця української культури: центр береже та шанує українські традиції, організовуючи тематичні виставки, концерти та інші події, що знайомлять відвідувачів з багатством нашого народу.● Місце для розвитку та творчості: центр надає можливість молодим талановитим людям продемонструвати свої здібності, взяти участь у майстер-класах та інших проектах.

Адреса

Чернівці, вул. Головна, буд. 140

Телефон

+38 0372 582 727