UA

UA

Непоганий торговельний центр. Продукти, одяг, взуття, товари для дому і тому подібне �

Anastasiia Kryvonos

Торговий центр «Майдан»

Кращі магазини в одному місці 💙

Перший сучасний торговий центр у Чернівцях такого масштабу, збудований за класичною концепцією регіонального торгового центру.
Торговий центр розрахований на широке коло покупців, оскільки незважаючи на те, що в ньому є ряд бутиків з елітними товарами все ж таки більша частина пропонованого асортименту розрахована на споживача із середнім рівнем доходу. І основне призначення центру не продаватиме дорогий товар для обраних, а підвищити якість процесу здійснення купівлі товарів за звичними для покупців цінами. 
Перший поверх.Супермаркет національної мережі «Сільпо», кафе, магазини ювелірних виробів та сувенірів, послуги хімчистки та мобільного зв'язку, фотопослуги, «ПриватБанк», аптека та кафе «Піца Челентано».
Другий поверх.Другий поверх спланований як повнолінійний універмаг з товарами народного споживання, на якому представлені одяг та взуття таких відомих брендів, як Adidas, Rbk, Terranova, Інтертор, VD ONE, Colin's, Sasch, BGN, Motor, INCITY та ін., а також великий магазин товарів для дітей, аксесуари, ювелірні вироби, годинники та ін., кафе.
Третій поверх.Товари для дому «Jysk», магазин одягу «Sinsay», дитячі товари «Chicco», «Настуся», «Bembi» а також солярій Sun cafe

Адреса

Чернівці, вул. Героїв Майдану, 71

Телефон

+38 0372 583 246