UA

UA

Чудовий магазин, різноманітний вибір товару. Є кафешки і піцерія.Кінотеатр і зона розваг для дітей.

Lilia Krisko

ТРЦ «DEPOt Center»

Depo't center – сучасний торгово-розважальний центр

Чернівецький ТРЦ DEPOt Center позиціонується як перший у місті сімейний розважальний центр з набором популярних розваг, що дозволяють цікаво провести час як молодим людям, так і сім'ям з дітьми. Торговий центр орієнтований на представників середнього класу, для яких представлені якісні товари та послуги за помірними цінами від брендів, що добре зарекомендували себе.

ТРЦ DEPOt Center розташований на трасі міського значення - вул. Головна, 265-А. Вулиця Головна проходить із центру між двома основними спальними районами міста – Шевченківським та Первомайським районами, де проживає понад 60% населення Чернівців, та поєднує південну частину міста з центром.

ТРЦ має хорошу транспортну та пішохідну доступність. По вул. Головною проходять 4 тролейбусні, 2 автобусні маршрути та близько 10 маршрутних таксі, а також основний потік приміських маршрутів у південному напрямку.

ТРЦ розташований в одному з основних торгових коридорів міста. У межах пішохідної доступності знаходяться генератори споживчих потоків – 2 ринки, магазин мережі «Пакко», магазин мережі «Євробуд».

Адреса

Чернівці, вул. Головна, 265А

Телефон

+38 0372 587 679