UA

UA

Проходячи повз годинник римо-католицького костьолу, рухаючись маленькою вуличкою, яка має назву легендарного, німецького, композитора Людвіг ван Бетховена, виводить нас на площу Філармонії-музичну площу Чернівців.

Площа Філармонії 

Музична площа Чернівців

Вона стала центром музичного життя міста, саме тут у 1876-1877рр. Було збудовано будинок Буковинського музичного товариства (філармонії), де давали свої концерти М. Лисенко, А. Рубінштей, Сіді Таль і сотні знаменитостей радянського часу і наших днів. В ансамблі площі яскраво виділяється колишній готель „Брістоль” із стилізованою баштою, у цоколі якої розташовувався першокласний ресторан.

На 598 річницю міста на цій площі був встановлений музичний фонтан який гарно вписався в ансамбль площі, ввечері тут збирається багато мешканців та гостей міста для того щоб помилуватися грою води світла і музики.

Від площі вулиця Худякова (кол. Почтова) веде до історичної будівлі поштамту. Це одна з найкращих, за свідченнями сучасників, будівель міста –споруджена у 1884-1889 рр. в неокласичних формах з фігурами грецької міфології на рівні 2-го поверху та годинником над центральним входом, вона й нині викликає захоплення у чернівчан та туристів.

Прогулюючись далі від поштамту ми легко вийдемо на Центральну площу Чернівців „Площу Ринок”…